Wakat Doradca ds. zadłużenia/doradca ds. niewypłacalności 32-40 godzin (Drachten)

Functieomschrijving

Poszukujemy pragmatycznego doradcy ds. zadłużenia z udokumentowanym doświadczeniem w obsłudze zadłużenia i dobrą znajomością prawa dla naszego działu upadłości w naszym biurze w Drachten. Nie tylko posiadasz gruntowną wiedzę z zakresu prawa spółek, umów i prawa upadłościowego, ale również pociąga Cię rozwiązywanie skomplikowanych (długów) spraw.
Pomagasz przedsiębiorcom, którzy mogą liczyć na Twoją wiedzę i doświadczenie w uregulowaniu (problematycznego) zadłużenia. Przeprowadzasz rozmowy wstępne i opracowujesz plan działania. Pomagasz klientowi w realizacji tego planu udzielając wskazówek i informacji (np. W zakresie stabilizacji dochodów i wydatków). Dokonujesz inwentaryzacji długów i realizujesz ustalenia dotyczące płatności. W realizacji prac będzie Cię wspierać zespół pracowników prawno-administracyjnych. Nadawanie kierunku jest zatem również jednym z twoich zadań.

Czy masz motywację, aby wraz z nami pomagać przedsiębiorcom i byłym przedsiębiorcom swoją wiedzą, to chcielibyśmy się z Tobą skontaktować!

Wymagania dotyczące pracy

  • Ukończone wykształcenie HBO lub WO (SJD, Law, EIA) lub porównywalne możliwe do udowodnienia doświadczenie zawodowe;
  • Znajomość procesu polubownego (dla osób fizycznych i / lub przedsiębiorców);
  • Jest to korzystne, jeśli masz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub doświadczenie jako doradca ds. Zadłużenia dla osób prywatnych;
  • Znajomość obowiązujących przepisów i rozporządzeń (prawo socjalne, prawo podatkowe, prawo spółek, prawo upadłościowe, prawo zajęcia i egzekucji, Wsnp, Bbz, NVVK i Vtlb);
  • W posiadaniu WFT Basis lub chcąc go zdobyć w krótkim okresie;
  • Podobieństwo do przedsiębiorczości.

Oferta

Zuidweg & Partners oferuje konkurencyjne wynagrodzenie, 25 dni urlopu w roku przy pełnym etacie oraz 8,33% dodatku urlopowego. Ponadto zwracamy uwagę zarówno na rozwój zawodowy, jak i rozwój osobisty. Oferujemy również możliwość elastycznego czasu pracy, pracę cyfrową (z domu) oraz dobre możliwości szkoleniowe, dzięki czemu zawsze będziesz na bieżąco z bieżącymi sprawami obsługi zadłużenia. Będziesz pracować w profesjonalnym zespole pełnych pasji współpracowników, którzy chętnie sobie pomogą.

Bedrijfsprofiel

Jako dostawca usług wierzytelności dla przedsiębiorców i byłych przedsiębiorców jesteśmy widoczni i dostępni. U nas znajdziesz niezależnego i bezstronnego mediatora, którego celem jest osiągnięcie jak najlepszego wyniku dla wszystkich zaangażowanych. Nasza analiza i wgląd w prośbę o pomoc prowadzi do porad i wskazówek dotyczących najbardziej odpowiedniego podejścia, z szacunkiem dla zainteresowanych.

Czy jesteś zainteresowany Następnie wyślij swoją aplikację do application@zuidweg-partners.nl. Czekamy na Ciebie!

Zuidweg & Partners, pomoc w zadłużeniu, umorzenie długów, zmiana harmonogramu spłaty zadłużenia, windykacja biznesu, logo, Hilversum, Drachten