Doradca ds. Długów / doradca ds. Niewypłacalności 32–40 godzin (Rotterdam i okolice)

Functieomschrijving

W związku z rozwojem naszej działalności w regionie Rotterdamu poszukujemy pragmatycznych doradców dłużnych z udokumentowanym doświadczeniem w obsłudze wierzytelności i dobrą wiedzą prawną do naszego działu upadłości.

Nie tylko posiadasz gruntowną wiedzę na temat prawa spółek, prawa umów i prawa upadłościowego, ale również pociąga Cię rozwiązywanie skomplikowanych spraw (długów).

Jest wielu przedsiębiorców, którzy polegają na twojej wiedzy i umiejętnościach w celu uporządkowania (problematycznej) pozycji zadłużenia. Prowadzisz rozmowy kwalifikacyjne i opracowujesz plan działania. Pomagasz klientowi w realizacji tego planu, udzielając wskazówek i informacji (np. Dotyczących stabilizacji dochodów i wydatków). Dokonujesz spisu długów i realizujesz ustalenia dotyczące płatności. W wykonywaniu pracy będziesz wspierany przez zespół pracowników prawnych i administracyjnych. Udzielanie wskazówek jest zatem również jednym z twoich zadań.

Czy masz motywację, aby wraz z nami pomagać przedsiębiorcom i byłym przedsiębiorcom swoją wiedzą, to chcielibyśmy się z Tobą skontaktować!

Wymagania dotyczące pracy

  • Ukończone wykształcenie HBO lub WO (SJD, Law, EIA) lub porównywalne możliwe do udowodnienia doświadczenie zawodowe;
  • Jest to korzystne, jeśli masz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub, na przykład, doświadczenie jako administrator / specjalny zarząd Wsnp w bankowości lub coś podobnego;
  • Znajomość obowiązujących przepisów i rozporządzeń (prawo socjalne, prawo podatkowe, prawo spółek, prawo upadłościowe, prawo zajęcia i egzekucji, Wsnp, Bbz, NVVK i Vtlb);
  • W posiadaniu WFT Basis lub chcąc go zdobyć w krótkim okresie;
  • Podobieństwo do przedsiębiorczości
  • Wymagana jest dobra znajomość języka niderlandzkiego.

Bedrijfsprofiel

Jako dostawca usług dłużnych dla przedsiębiorców i byłych przedsiębiorców jesteśmy widoczni i dostępni. W nas znajdziesz zatem niezależnego i bezstronnego mediatora, którego celem jest osiągnięcie jak najlepszych wyników dla wszystkich zaangażowanych stron. Nasza analiza i wgląd w zapotrzebowanie na pomoc prowadzi do porad i wskazówek dotyczących najbardziej odpowiedniego podejścia, z szacunkiem dla zaangażowanych osób. Przywiązujemy dużą wagę do dobrej atmosfery między współpracownikami.

Czy jesteś zainteresowany Następnie wyślij swoją aplikację do application@zuidweg-partners.nl. Czekamy na Ciebie!

Zuidweg & Partners, pomoc w zadłużeniu, umorzenie długów, zmiana harmonogramu spłaty zadłużenia, windykacja biznesu, logo, Hilversum, Drachten